Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Mazda cx 7 2.3 disi ТУРБИНА
Украинский Мазда Клуб :: MazdaClub.UA > Mazda Cars > Mazda CX 7/9
amid3891
Доброго вечора )
я новенький)

мазда cx 7 2.3 disi 2007

питання по турбіні :
Ось і прийшов смертний час моєї турбіни(( хоча був морально готовий ) , що таке станеться колись(
Звичайно, вона вже не дула, мала люфти осьові і т.д.
Відповідно її демонтували на сервісі. І я як раз спланував її віддати на регенерацію.
Передав на регенерацію. чекаю день-два. Потім дзвінок, що " регенерація неможлива оскільки тріснув корпус.". Сервіс по регенерації мені нічим помогти не зміг в пошуці..
поможіть де знайти в Україні турбіну , по цій маркіровці.
L33 L13 700C
K04 22 - 582
A 676 445

Бо бачу є якісь оголошення та сайти , але , що це за турбіни ї якої якості- може хтось стикався. поможіть ,будь-ласка , буду вдячний
bezol
Цитата(amid3891 @ Feb 28 2020, 21:28 ) *
Доброго вечора )
я новенький)

мазда cx 7 2.3 disi 2007

питання по турбіні :
Ось і прийшов смертний час моєї турбіни(( хоча був морально готовий ) , що таке станеться колись(
Звичайно, вона вже не дула, мала люфти осьові і т.д.
Відповідно її демонтували на сервісі. І я як раз спланував її віддати на регенерацію.
Передав на регенерацію. чекаю день-два. Потім дзвінок, що " регенерація неможлива оскільки тріснув корпус.". Сервіс по регенерації мені нічим помогти не зміг в пошуці..
поможіть де знайти в Україні турбіну , по цій маркіровці.
L33 L13 700C
K04 22 - 582
A 676 445

Бо бачу є якісь оголошення та сайти , але , що це за турбіни ї якої якості- може хтось стикався. поможіть ,будь-ласка , буду вдячний
подзвони 0503320222 Олександр може поможе
Ganz
Цитата(amid3891 @ Feb 28 2020, 21:28 ) *
Доброго вечора )
я новенький)

мазда cx 7 2.3 disi 2007

питання по турбіні :
Ось і прийшов смертний час моєї турбіни(( хоча був морально готовий ) , що таке станеться колись(
Звичайно, вона вже не дула, мала люфти осьові і т.д.
Відповідно її демонтували на сервісі. І я як раз спланував її віддати на регенерацію.
Передав на регенерацію. чекаю день-два. Потім дзвінок, що " регенерація неможлива оскільки тріснув корпус.". Сервіс по регенерації мені нічим помогти не зміг в пошуці..
поможіть де знайти в Україні турбіну , по цій маркіровці.
L33 L13 700C
K04 22 - 582
A 676 445

Бо бачу є якісь оголошення та сайти , але , що це за турбіни ї якої якості- може хтось стикався. поможіть ,будь-ласка , буду вдячний

Давайте свою турбину. все починим. Корпус тоже! 0503588два5четыре
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.