Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Паливний фільтр Mazda CX-7 2.5 л
Украинский Мазда Клуб :: MazdaClub.UA > Mazda Cars > Mazda CX 7/9
Guard
Mazda CX-7 2.5 л
Порився в інструкції по експлуатації - не бачу нічого про заміну паливного фільтра.
Підскажіть, будь ласка, він окремо є взагалі чи вбудований в насос? Чи потрібно його міняти? Якщо міняти, то з якою періодичністю?
Karamel'
Топливный фильтр имеется ввиду?! Меняют мне вместе с маслом, воздушным и фильтром салона раз в 8-9тыс
bezol
Цитата(Guard @ Feb 13 2020, 21:19 ) *
Mazda CX-7 2.5 л
Порився в інструкції по експлуатації - не бачу нічого про заміну паливного фільтра.
Підскажіть, будь ласка, він окремо є взагалі чи вбудований в насос? Чи потрібно його міняти? Якщо міняти, то з якою періодичністю?

паливний фільтр ( якщо у Вас бензиновий мотор) знаходиться в баку, разом з паливним насосом, до Мазда 6 mps є варіант заміни фільтра без паливного насосу, а от як на СХ7 я не дуже в курсі є варіанти без насосу чи немає, заміна цього фільтру робиться тільки при аварійному забитті або при пробігу понад 100000
Guard
Цитата(Karamel' @ Feb 13 2020, 22:13 ) *
Топливный фильтр имеется ввиду?!

Так

Цитата(Karamel' @ Feb 13 2020, 22:13 ) *
Меняют мне вместе с маслом, воздушным и фильтром салона раз в 8-9тыс

У Вас авто з мотором 2.3 чи 2.5 л?
ФІльтр купуєте самі чи СТО? Як він виглядає?


Цитата(bezol @ Feb 13 2020, 22:27 ) *
паливний фільтр ( якщо у Вас бензиновий мотор) знаходиться в баку, разом з паливним насосом, до Мазда 6 mps є варіант заміни фільтра без паливного насосу, а от як на СХ7 я не дуже в курсі є варіанти без насосу чи немає, заміна цього фільтру робиться тільки при аварійному забитті або при пробігу понад 100000

Двигун бензиновий.
Пробіг 180 тис.
Проблем при їзді, провалу тяги не відчуваю. Але розхід зашкалює. Як на одну з причин думаю на паливний фільтр.
Karamel'
Да 2.3 бензин, у сх-7 расход не маленький фильтр тут не поможет sorry.gif
Aspec
Цитата(Guard @ Feb 13 2020, 22:42 ) *
Двигун бензиновий.
Пробіг 180 тис.
Проблем при їзді, провалу тяги не відчуваю. Але розхід зашкалює. Як на одну з причин думаю на паливний фільтр.


Какой у Вас расход? У меня зимой со всеми прогревами и постоянными пробками 12.2 средний показывает. Тоже 2,5, 160000 км
Guard
Мені б Ваш розхід ))) В мене 20-25 місто, 14-19 траса ((((
Aspec
Цитата(Guard @ Feb 15 2020, 13:36 ) *
Мені б Ваш розхід ))) В мене 20-25 місто, 14-19 траса ((((

Ничего себе! Если я правильно помню то даже у 2.3 (который известен тем что машина цен на бензин не замечает) такого и близко нет.
Фильтр расположен в баке вместе с насосом но может меняться отдельно. Но соглашусь с комментаторами что едва ли это он делает Вам такой расход
Dozed
Цитата(Guard @ Feb 13 2020, 21:19 ) *
Mazda CX-7 2.5 л
Порився в інструкції по експлуатації - не бачу нічого про заміну паливного фільтра.
Підскажіть, будь ласка, він окремо є взагалі чи вбудований в насос? Чи потрібно його міняти? Якщо міняти, то з якою періодичністю?



Привет, как раз тоже собирался менять ТФ, тоже на 2.5
Как раз у себя на закладках есть запчасти
Нужно будет купить эти 2 штуки:

]]>https://exist.ua/search/?query=L33L-13-ZE0]]>
Masuma
MFF-Z403

]]>https://exist.ua/search/?query=LFB6-13-ZE1]]>

По мотивам этого видео, если собираешься менять сам
]]>https://www.youtube.com/watch?v=IVsoFEBnUKo...WkIqOK3exowpP7h]]>

ну и да расход дикий...
У меня сейчас ~16 л/100
тоже хочу начать с фильтра т.к. уже более 100 т.км наезжено.
Тебе есть смысл проверить также лямбду первую, хотя бы диагностикой по токам ( а точнее у нас их 2 шт, до и после катализатора). Также форсунки+ свечи.
Если поменяешь фильтр и расход упадет, дай знать, просто интересно. Но маловероятно что это только из-за фильтра.

Guard
Та да... Навіть мотори 2.3 стільки не жруть.
В мене також є сумніви, чи допоможе при такому розході заміна фільтра. Але думаю, спочатку хоч розберусь, чи є він окремо.


Dozed, дякую.
Всю електрику, дросель, форсунки вже перевірили/помили. Всі їх параметри в нормі.
Guard
Dozed, а для чого міняти ту деталь, що за верхнім посиланням, якщо сам фільтруючий елемент - це те, що в нижньому?
Dozed
Цитата(Guard @ Feb 17 2020, 13:39 ) *
Dozed, а для чого міняти ту деталь, що за верхнім посиланням, якщо сам фільтруючий елемент - це те, що в нижньому?


это 2 фильтра,
1) - это фильтр тонкой очистки, в нем также находится насос, но насос переставлять надо, тоесть он не в комплекте. И лучше именно ту запчасть что я выделил. Посмотри видео почему именно она лучше)
2) - фильтр грубой очистки, он идет перед тем как бенз попадает на тонкую очистку

Глянь видео, там все понятно будет


Цитата
Та да... Навіть мотори 2.3 стільки не жруть.
В мене також є сумніви, чи допоможе при такому розході заміна фільтра. Але думаю, спочатку хоч розберусь, чи є він окремо.


Dozed, дякую.
Всю електрику, дросель, форсунки вже перевірили/помили. Всі їх параметри в нормі.


ну хуже точно не должно быть... а чистый бенз мотор тоже хорошо)
Форсунки (как я слышал) у нас не сильно моются, и говорят что это выброшенные деньги. Я пока не мыл, точно сказать не могу за это.

Лямбды проверял ?
Guard
Цитата(Dozed @ Feb 18 2020, 11:17 ) *
Форсунки (как я слышал) у нас не сильно моются, и говорят что это выброшенные деньги.

Ну мені так точно нічого не дало.

Цитата(Dozed @ Feb 18 2020, 11:17 ) *
Лямбды проверял ?

Так. Показники в нормі.
Guard
Aspec, Dozed, а у вас машини американки чи європейки?
Aspec
Цитата(Guard @ Mar 7 2020, 10:23 ) *
Aspec, Dozed, а у вас машини американки чи європейки?

американка
Guard
В мене також.
Просто висунули версію, що американки жруть багато в порівнянні з європейками. Я вирішив уточнити, які у вас.
Блін, що ж моя так жре?.. ((((
Aspec
Цитата(Guard @ Mar 8 2020, 12:13 ) *
В мене також.
Просто висунули версію, що американки жруть багато в порівнянні з європейками. Я вирішив уточнити, які у вас.
Блін, що ж моя так жре?.. ((((

Версия не работает, поскольку моя самая что ни на есть коренная американка и пригнана в 2019 из Калифорнии с пробегом 103000 миль на момент покупки. По двигателю я вообще ничего не делал пока что и расход я называл.
Планирую поменять подушки (уж больно он шумный) да с коробкой нужно повозится (бодается). Но выхлоп тот же, например, настолько чистый что на салфетки ни капли грязи. Заправляю строго Socar, коллеги рекомендовали. Не уверен что дело тут в бензине (даже скорее уверен что ни в нем) но на всякий случай.

Сделаю небольшую поправку "на ветер". В течение последнего месяца пришлось нормально так постоять в "мертвых" пробках и реальный расход по компу показывает 12,3. В среднем с учетом наезда около 50 км/день бака хватает на две недели (+/- день в зависимости от активности на выходных). Можете ориентироваться на эту цифру в дальнейших действиях по машинке
Guard
Дякую.
В мене такого запасу ходу і близько немає.
ЗИ Показникам компа я б особливо не довіряв. Але й брехати він не дуже буде. Я пробував порівнювати розхід на компу і реальний - комп десь на 1 - 1,5 л занижує.
Aspec
Цитата(Guard @ Mar 14 2020, 12:58 ) *
Дякую.
В мене такого запасу ходу і близько немає.
ЗИ Показникам компа я б особливо не довіряв. Але й брехати він не дуже буде. Я пробував порівнювати розхід на компу і реальний - комп десь на 1 - 1,5 л занижує.

Ну я тоже не доверяю. Хотя по запасу хода прикидывал - примерно правильно.
Поделитесь решением проблемы как решите. Может поможет кому еще
Guard
Дуже схоже на те, що вирішенням проблеми стане продаж машини. ))) Бо перетряхнули її вже всю на трьох СТО. Від ходової (чи нічого не підклинює) до мотора. Всюди один вердикт - з машиною все добре. А вона жре.
Я вже на автоплощадку заїжджав домовлятися, що здаю її. Але заскочив ще раз на СТО, де мені її вже дивились. Зараз ще за лямбду зачепились. Подивлюсь, що буде.
Якщо вирішення знайдеться - відпишусь.
Dozed
Цитата(Guard @ Mar 7 2020, 11:23 ) *
Aspec, Dozed, а у вас машини американки чи європейки?


По вин коду пишет Япония.
Но машина по идее в Украине покупалась, так как были ТО у ОД.
Guard
Все таки знайшлась причина підвищеного розходу.
В мене була зірвана різьба на двох свічних колодязях. Була висунута версія, що можливо свічки не дотягують і тому некоректно згорає пальне. Нарізали по новій різьбу, вкрутив нові свічки і зараз розхід в нормі.
Dozed
Цитата(Guard @ May 30 2020, 14:19 ) *
Все таки знайшлась причина підвищеного розходу.
В мене була зірвана різьба на двох свічних колодязях. Була висунута версія, що можливо свічки не дотягують і тому некоректно згорає пальне. Нарізали по новій різьбу, вкрутив нові свічки і зараз розхід в нормі.


Ого, молодцы что нашли, такая себе неприятность...
Каков расход сейчас ?
Guard
9 - 11 траса, 12 - 14 місто. Дивлячись, як навалювати.
Мені дивно, що комп'ютерна діагностика нічого не показала. Авто кидали на комп неодноразово. Я так розумію, некоректне згорання пального мало б пробиватися. Але бог з ним. Головне, що вирішилася проблема.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.