Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Не включається вентилятор охолодження
Украинский Мазда Клуб :: MazdaClub.UA > Mazda Cars > Mazda 626
Sead7
Привіт маздоводи! Підкажіть новачку Замітив що в моїй мазді 626 ge не хоче включатись вентилятор Прогрівається до температури як на фото і стрілка так і залишається в тому положенні всю дорогу Коли скинути чорний розєм з датчика температури вентилятор включається. Ще замітив що в коробці запобіжників є 3 місця під реле вентилятора, але реле в мене стоїть одне інші розєми пусті Чи так і має бути і чи нормальна така температура для мотора як в мене зараз? Наперед дякую за підказки.Нажмите для просмотра прикрепленного файла
skela
Судя по фото, то температура в норме , если стрелка полезет дальше и вентилятор не сработает, то тогда нужно искать причину.
HveletRaskard
Цитата(Sead7 @ Nov 14 2017, 00:23 ) *
Привіт маздоводи! Підкажіть новачку Замітив що в моїй мазді 626 ge не хоче включатись вентилятор Прогрівається до температури як на фото і стрілка так і залишається в тому положенні всю дорогу Коли скинути чорний розєм з датчика температури вентилятор включається. Ще замітив що в коробці запобіжників є 3 місця під реле вентилятора, але реле в мене стоїть одне інші розєми пусті Чи так і має бути і чи нормальна така температура для мотора як в мене зараз? Наперед дякую за підказки.Нажмите для просмотра прикрепленного файла

если под капотом в диагностическом разъеме закоротить перемычкой ten-gnd, затем ключ в положение ON, и нажать на педаль газа, то должен заработать пропеллер.
Если все работает, то меняем датчик температуры вентилятора, т.к. показания на панели берутся от другого датчика температуры.
]]>http://www.mazdaclub.ua/forum/index.php?showtopic=54719]]>
DO_n
Смотри контакты на реле
Sead7
Сьогодні почав включатись карлосон але з ним перестала гріти пічка До того добре гріла Стрілка на приборці положення не змінила. Тепер за перегрів я не боюся, але от в салоні холод В чому ж все таки справа?
SERega626
Цитата(Sead7 @ Nov 14 2017, 16:34 ) *
Сьогодні почав включатись карлосон але з ним перестала гріти пічка До того добре гріла Стрілка на приборці положення не змінила. Тепер за перегрів я не боюся, але от в салоні холод В чому ж все таки справа?

Уровень охлаждайки смотри в РАДИАТОРЕ а не в компенсационном бачке.
donbasalex
Цитата(Sead7 @ Nov 14 2017, 17:34 ) *
Сьогодні почав включатись карлосон але з ним перестала гріти пічка До того добре гріла Стрілка на приборці положення не змінила. Тепер за перегрів я не боюся, але от в салоні холод В чому ж все таки справа?

Проверка термодатчика и термостата
DO_n
Цитата(Sead7 @ Nov 14 2017, 16:34 ) *
Сьогодні почав включатись карлосон але з ним перестала гріти пічка До того добре гріла Стрілка на приборці положення не змінила. Тепер за перегрів я не боюся, але от в салоні холод В чому ж все таки справа?


Утечка антифриза
Sead7
Цитата(DO_n @ Nov 16 2017, 17:02 ) *
Утечка антифриза

Спасибі таки антифріз витікає в районі помпи Я його злив і залив просту воду Дивно що за тиждень їзди воду доливати не прийшлось А от антифріз аж капав з помпи До морозу прийдеться виправити поломку Я так зрозумів заміною помпи В кого була така поломка підкажіть чи можна б\у помпу брати? І чому вода так як антифріз не витікає? Чи в антифрізі густина менша?
HveletRaskard
Цитата(Sead7 @ Nov 19 2017, 20:19 ) *
Спасибі таки антифріз витікає в районі помпи Я його злив і залив просту воду Дивно що за тиждень їзди воду доливати не прийшлось А от антифріз аж капав з помпи До морозу прийдеться виправити поломку Я так зрозумів заміною помпи В кого була така поломка підкажіть чи можна б\у помпу брати? І чому вода так як антифріз не витікає? Чи в антифрізі густина менша?

на эксисте от 600 до 1000 новые, Thermotec
D13024TT самый дешевый.
DO_n
Цитата(Sead7 @ Nov 19 2017, 20:19 ) *
Спасибі таки антифріз витікає в районі помпи Я його злив і залив просту воду Дивно що за тиждень їзди воду доливати не прийшлось А от антифріз аж капав з помпи До морозу прийдеться виправити поломку Я так зрозумів заміною помпи В кого була така поломка підкажіть чи можна б\у помпу брати? І чому вода так як антифріз не витікає? Чи в антифрізі густина менша?


Смотри на GMB фирму. У меня она уже 200 тыс. отходила. Термотеки говно.

Lucik
Антифриз более текучий ohmy.gif чем вода
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.